Samodzielny księgowy

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pełnej księgowości
  • sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów
  • odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS)
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
  • nadzór merytoryczny nad sprawami kadrowo-płacowymi
  • współpraca z innymi działami firmy
  • sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT, i innych zgodnie z przepisami podatkowymi
  • przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane finanse i rachunkowość)
  • znajomość przepisów podatkowych (w szczególności VAT i CIT) i ustawy o rachunkowości
  • umiejętność prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowych
  • znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doskonała organizacja pracy również pod presją czasu, rzetelność i skrupulatność
  • znajomość programu CDN Optima

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, nastawione na długotrwałą współpracę
  • przyjazną atmosferę w pracy

Prosimy o przesyłanie CV poprzez portal OLX.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przy wysyłaniu CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kontakt: rekrutacja@eco-team.net