Pracownik ogólnobudowlany – pomocnik dekarza

Opis stanowiska:

  • budowa i montaż konstrukcji pod fotowoltaikę na dachach lub na gruncie

Idealny Kandydat to osoba posiadająca:

  • zmysł techniczny
  • chęć do pracy i pozytywne nastawienie
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - w pracach na wysokościach
    oraz
  • cechująca się odpowiedzialnością, sumiennością, rzetelnością i zaangażowaniem

Oferujemy:

  • możliwość przyuczenia w zawodzie
  • wdrożenie, wsparcie oraz szkolenie branżowe
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Kontakt telefoniczny w godzinach od 8.00 do 14.00.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyślij zgłoszenie

    Pliki muszą mieć mniej niż 6 MBDozwolone typy plików: gif jpg png tif txt rtf pdf doc docx odt xls ods xml avi mov.