To, w jaki sposób pozyskujesz energię oraz z jakich źródeł ogrzewania korzystasz, ma ogromny wpływ na środowisko. Jeśli zależy Ci na poprawie jakości powietrza na Śląsku i systemie, który pozwoli Ci zaoszczędzić na rachunkach za energię i zyskać niezależność od dostaw energii z elektrowni, wybierz proekologiczne instalacje OZE.

Wśród nich panele fotowoltaiczne i solarne, jak również pompy ciepła i kotły na biomasę. Teraz masz szansę skorzystać z dofinansowania, które może pokryć nawet 85% kosztów związanych z budową przydomowej instalacji OZE. Dowiedz się, jak je zdobyć.Ponad 41 000 000 zł grantu na proekologiczne, przydomowe instalacje OZE

Chcesz płacić niższe rachunki za prąd i mieć niezawodny, ekologiczny system zgodny z unijnymi przepisami? Skorzystaj z dofinansowania na przydomowe instalacje OZE, przeznaczonego dla mieszkańców gmin Bytom i Radzionków. Z grantu mogą skorzystać właściciele nieruchomości znajdujących się na terytorium wymienionych gmin.

Jeśli i Ty posiadasz dom w Bytomiu, Radzionkowie lub miejscowościach administrowanych przez te gminy, to masz szansę otrzymać dotację. Pula dotacji na instalacje OZE w 2024 roku w gminach Bytom i Radzionków to aż 41 000 000 zł, więc warto wziąć udział w projekcie.Projekt:

Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gminy Bytom i Radzionków
W ramach projektu unijnego, nastawionego na rozwój energetyki rozproszonej, możesz otrzymać dofinansowanie w formie zwrotu środków na zakup, dostawę i montaż przydomowej instalacji OZE. Zwrot może pokryć nawet do 85% kosztów kwalifikowanych przeznaczonych na budowę pojedynczych lub połączonych instalacji OZE, takich jak powietrzne pomp ciepła, panele fotowoltaiczne i solarne oraz magazyny energii. Skorzystać z grantu mogą mieszkańcy gminy Bytom i Radzionków, którzy złożą odpowiedni wniosek.

Jak skorzystać z dofinansowania do fotowoltaiki i pomp ciepła w ramach grantu 2024?

Jeśli chcesz skorzystać z dofinansowania do fotowoltaiki i pomp ciepła w ramach unijnego grantu, w pierwszej kolejności powinieneś udać się do właściwego dla miejsca zamieszkania urzędu gminy. Jako mieszkaniec gmin Bytom i Radzionków, właśnie tam powinieneś szukać informacji na temat grantów.


Na miejscu udzielą Ci ich pracownicy organu zajmującego się wnioskami, którzy dysponują wiedzą i doświadczeniem w kwestii unijnych dotacji. Doradzą, jakie warunki musisz spełnić, by otrzymać grant, jakie dokumenty przygotować oraz jak skonstruować i złożyć wniosek.

Rzetelni, doświadczeni wykonawcy instalacji OZE

Wybór wykonawcy inwestycji w ramach dofinansowania nie jest z góry narzucony. Oznacza to, że możesz samodzielnie wybrać wykonawcę projektu. Aby zyskać kompleksową opiekę przy budowie przydomowej instalacji OZE, postaw na Eco-Team. Tu czeka na Ciebie grono specjalistów, którzy skrupulatnie podchodzą do swojej pracy. Profesjonalnie zajmujemy się całym procesem budowy oraz służymy wiedzą i doświadczeniem na każdym jej etapie. Od początku, czyli wykonania audytu i wizji lokalnej, aż po zakończenie prac i uruchomienie instalacji OZE.Cały czas współpracujemy też z nadzorem wskazanym przez gminę. Wybierając Eco-team masz zatem pewność, że nad projektem czuwa zespół fachowców, z którymi budowa inwestycji przebiegnie w prawidłowy sposób i zakończy się sukcesem.Skontaktuj się z nami przez formularz lub zadzwoń już teraz.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie
Jeśli nie wiesz, które urządzenia wybrać, by działały najskuteczniej i efektywnie, skontaktuj się z nami. Specjalista z Eco-Team przeprowadzi wizję lokalną, wykona pomiary, przygotuje kosztorys. Po jego akceptacji podpiszemy umowę i zamontujemy wszystkie elementy instalacji, przeprowadzimy też pierwsze uruchomienie.

    lub zadzwoń


    Odwiedź nasz showroom i znajdź rozwiązania dla siebie

    ECO-TEAM SP. Z O. O. SP. K.
    ul. Wł. Jagiełły 60
    42-202 Częstochowa