Planujesz zmodernizować gospodarstwo domowe i zainwestować w odnawialne źródła energii? Chcesz produkować prąd na potrzeby ogrzewania i ciepłej wody i zyskać niezależność od elektrowni? Teraz możesz skorzystać z unijnego dofinansowania do instalacji OZE na terenie gminy Czechowice-Dziedzice.

Dotacja obejmuje zakup, dostawę i montaż przydomowej, proekologicznej instalacji OZE. Wartość dofinansowania to często aż 85% kosztów kwalifikowanych. Inwestując w instalację OZE zyskujesz nie tylko sporą niezależność od ciepłowni i elektrowni, ale i przyczyniasz się do poprawy jakości powietrza na terenach postindustralnych.Ponad 27 000 000 zł grantu na instalacje OZE
dla gminy Czechowice-Dziedzice i Hażlach

Mieszkańcy gmin Czechowice-Dziedzice i Hażlach mogą otrzymać teraz unijne granty na budowę przydomowej instalacji OZE. Warunkiem jest posiadanie nieruchomości znajdującej się na terenie wymienionych gmin.

Jeśli spełniasz ten warunek, to możesz starać się o dofinansowanie. Suma dofinansowania dla gmin Czechowice-Dziedzice i Hażlach wynosi aż 27 000 000 zł . Jest więc o co się starać. Tym bardziej, że grant obejmuje nie tylko montaż jednostek, ale także ich zakup i dostawę.Projekt:

Od węgla do słońca – odnawialne źródła energii dla mieszkańców gmin Czechowice-Dziedzice i Hażlach

Wpływ na zanieczyszczenie powietrza ma w głównej mierze stosowanie urządzeń grzewczych, takich jak kotły lub piece węglowe o niskiej efektywności energetycznej. Celem projektu: Od węgla do słońca – odnawialne źródła energii dla mieszkańców gmin Czechowice-Dziedzice i Hażlach jest zmiana przestarzałych instalacji grzewczych na rzecz OZE, co w następstwie prowadzi do polepszenia jakości powietrza w tych gminach.
W projekcie brać mogą udział mieszkańcy gmin Czechowice-Dziedzice i Hażlach, którzy chcą otrzymać dofinansowanie na budowę przydomowej instalacji OZE. W ramach dotacji otrzymać można zwrot środków za montaż jednostek OZE wytwarzających energię cieplną i elektryczną oraz magazynujących energię. Wśród nich pompy ciepła, kotły na biomasę oraz panele fotowoltaiczne i solarne.

Jak skorzystać z dofinansowania do fotowoltaiki i pomp ciepła w ramach grantu 2024?

Żeby uzyskać więcej informacji na temat dofinansowania, dobrze jest udać się do właściwego dla miejsca zamieszkania urzędu gminy. W tym przypadku do urzędów gmin w Czechowicach-Dziedzicach albo w Hażlach. Następnie skierować się do organu zajmującego się wnioskami o dofinansowanie w 2024 roku. Tam otrzymasz wszystkie niezbędne informacje na temat projektu. Dowiesz się też, jakie dokumenty należy przygotować i jak złożyć wniosek o dofinansowanie.

Wybierz rzetelnego wykonawcę ekoinstalacji OZE

Wybór wykonawcy instalacji OZE nie jest w żaden sposób narzucony, co oznacza, że pozostaje w Twojej gestii. Wybierz zatem mądrze. Postaw na Eco-Team – zespół specjalistów, którzy od 10 lat zajmują się realizacją projektów z branży OZE. Kompleksowo, od początku do końca.Zaczynamy od wizji lokalnej, audytu i pomiarów, następnie tworzymy kosztorys. Po naszej stronie jest też instalacja jednostek OZE i wszystkich elementów sterujących. Przez cały proces budowy działamy we współpracy z inspektorem wybranym przez gminę. Po zakończeniu prac otrzymujesz od nas niezbędne dokumenty. Dzięki temu zyskujesz pewność, że instalacja wykonana jest prawidłowo i zgodnie z przepisami.Wybierz Eco-Team i skontaktuj się z nami już teraz.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie
Jeśli nie wiesz, które urządzenia wybrać, by działały najskuteczniej i efektywnie, skontaktuj się z nami. Specjalista z Eco-Team przeprowadzi wizję lokalną, wykona pomiary, przygotuje kosztorys. Po jego akceptacji podpiszemy umowę i zamontujemy wszystkie elementy instalacji, przeprowadzimy też pierwsze uruchomienie.

    lub zadzwoń


    Odwiedź nasz showroom i znajdź rozwiązania dla siebie

    ECO-TEAM SP. Z O. O. SP. K.
    ul. Wł. Jagiełły 60
    42-202 Częstochowa