Dofinansowanie to szansa, by unowocześnić swoje gospodarstwo domowe i zyskać energooszczędny, proekologiczny system zgodny z unijnymi przepisami. W ramach dotacji możesz otrzymać zwrot za montaż pompy ciepła, paneli fotowoltaicznych i solarnych, jak i kotłów na biomasę.

Wybierając instalację OZE zamiast standardowych systemów ogrzewania, nie tylko uniezależniasz się od wahających się cen paliw kopalnych, jak i dbasz o środowisko. Zyskujesz też dużą niezależność od ciepłowni czy elektrowni – w razie awarii w centrali, korzystasz z własnego magazynu energii.Ponad 109 000 000 zł grantu na proekologiczne instalacje OZE

Jesteś mieszkańcem gminy miasta Tychy albo gmin partnerskich? Posiadasz na własność nieruchomość na terenie tych gmin? Teraz masz szansę otrzymać dofinansowanie na budowę przydomowej instalacji OZE w ramach unijnego grantu. W tym urządzeń wytwarzających energię cieplną i elektryczną oraz magazynujących energię. Dla gminy miasta Tychy i Wyry suma wszystkich grantów wynosi aż 109 000 000 zł.Projekt:

Postaw na OZE – rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gmin Partnerskich Tychy i Wyry
Celem projektu jest zapewnienie mieszkańcom gmin partnerskich Tychy i Wyry dofinansowania na budowę instalacji OZE, w tym paneli fotowoltaicznych, paneli solarnych, pomp ciepła oraz kotłów na biomasę. W projekcie wziąć może każdy mieszkaniec gmin partnerskich Tychy i Wyry, który jest właścicielem nieruchomości znajdującej się na ich terenie. W ramach projektu przewidziany jest zwrot nawet do 85% kosztów za dostawę, zakup oraz montaż pojedynczej jednostki lub systemu instalacji OZE.

Jak skorzystać z dofinansowania do fotowoltaiki i pomp ciepła w ramach grantu 2024?

Aby skorzystać z dofinansowania do instalacji OZE w ramach grantu w 2024 roku, należy złożyć odpowiedni wniosek. Zrobić to można osobiście lub online. Najpierw jednak warto wybrać się do właściwego dla miejsca zamieszkania urzędu gminy i udać się do działu zajmującego się wnioskami. Spotkasz tam ludzi, którzy udzielą wszystkich niezbędnych informacji na temat dofinansowania, takich jak warunki otrzymania dofinansowania, wymogi formalne czy terminy składania wniosków.


Pracownicy urzędu doradzą również, jak prawidłowo skonstruować wniosek, by otrzymać dotację. Nie warto zwlekać z wizytą w urzędzie i złożeniem wniosku – im szybciej, tym większa szansa uzyskania dofinansowania.


Ekoinstalację OZE powierz doświadczonemu wykonawcy

Jeśli szukasz rzetelnego i doświadczonego wykonawcy instalacji OZE, to wybierz Eco-Team, firmę z ponad 10- letnim doświadczeniem w realizacji projektów z branży OZE. Nasz profesjonalizm i zaangażowanie w każdy projekt potwierdzają setki zadowolonych klientów indywidualnych i firm. Do każdej inwestycji podchodzimy kompleksowo. Zaczynamy od audytu, pomiarów, stworzenia szczegółowego kosztorysu. Następnie nasi specjaliści zajmują się montażem wybranej instalacji OZE.Cały proces budowy instalacji OZE w Twoim domu przeprowadzamy we współpracy z inspektorem wyznaczonym przez gminę. Po ukończeniu prac otrzymujesz od nas wszystkie niezbędne dokumenty, potwierdzające wykonanie projektu zgodnie z przepisami. Eco-Team daje Ci pewność, że Twoją inwestycją zajmą się profesjonaliści.Zadzwoń do nas już teraz i zapytaj o ofertę.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie
Jeśli nie wiesz, które urządzenia wybrać, by działały najskuteczniej i efektywnie, skontaktuj się z nami. Specjalista z Eco-Team przeprowadzi wizję lokalną, wykona pomiary, przygotuje kosztorys. Po jego akceptacji podpiszemy umowę i zamontujemy wszystkie elementy instalacji, przeprowadzimy też pierwsze uruchomienie.

    lub zadzwoń


    Odwiedź nasz showroom i znajdź rozwiązania dla siebie

    ECO-TEAM SP. Z O. O. SP. K.
    ul. Wł. Jagiełły 60
    42-202 Częstochowa