O Showroomie

Misja

Showroom to miejsce, w którym możesz odkryć, jak nowoczesne systemy grzewcze wykorzystują energię zgromadzoną w gruncie, wodzie i powietrzu. To miejsce, gdzie sprawdzisz ich działanie oraz skorzystasz z porad najlepszych specjalistów.

Tworzenie Showroomu  jest w pełni zgodne z naszą misja i realizuje nasze cele.

W Showroomie prezentujemy:

  • Innowacyjne rozwiązania ekologiczne
  • Realne możliwości oszczędzania
  • Intuicyjną obsługę
  • Najwyższej jakości urządzenia

Obsługa klienta, czyli podniesienie komfortu zakupów.

W Eco-team świadczymy usługi związane z odnawialnymi źródłami energii. Znajdziecie u nas m.in.: pompy ciepła, panele fotowoltaiczne czy klimatyzację. W pracy stawiamy na ekologiczne rozwiązania i wysoką jakość świadczonych usług. Nasi specjaliści to wysoko wykwalifikowane osoby doskonale znające się na swojej pracy. Proponują indywidualne rozwiązania dostosowane do projektu domu bądź mieszkania. Instalacje prezentowane w naszym Centrum Energii Odnawialnej to działające urządzenia, na przykładzie których zaprezentujemy ich funkcjonowanie.

Zobacz i poczuj dobrą energię.

Oferujemy wiedzę i inżynierskie doświadczenie specjalistów – działalność firmy oparliśmy na ekologicznych rozwiązaniach przeznaczonych do każdego domu. Wśród nich znajdziesz instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła – nasz wachlarz usług obejmuje kompleksową realizację inwestycji włącznie z pozyskaniem źródeł finansowania. Zawsze dopasowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Tutaj dzielimy się wiedzą i przeprowadzamy klienta przez proces zakupowy. Badamy jego potrzeby, prezentujemy konkretne rozwiązania i produkty. Od samego początku wszystkie przedsięwzięcia wspierane są przez specjalistów, którzy proponują kilka rozwiązań dostosowanych do obecnego stanu. Projektowane innowacje są w pełni zgodne z oczekiwaniami użytkowników.

Eco-team w Opolu

Odwiedzając nas w Opolu, zyskasz szansę obejrzenia nowoczesnych systemów grzewczych i sposobów na wykorzystywanie energii zakumulowanej w wodzie, gruncie i powietrzu. Tylko tu sprawdzisz funkcjonowanie sprzętu, obejrzysz katalogi i zapoznasz się z misją firmy. Nasi specjaliści zapytają o Twoje potrzeby oraz zaproponują odpowiednie rozwiązania.

Co zobaczysz?

Zapraszamy na prezentację na temat tego, co możesz zobaczyć LIVE! w naszej siedzibie w Częstochowie przy ul. Jagiełły 60. Nasz showroom, czyli miejsce, gdzie dokonuje się wyborów ważnych dla Ciebie i środowiska, otwiera przed Tobą drzwi. Zajrzyj do nas! Niech ten film będzie przedsmakiem udanej wizyty.

Wskaźniki instalacji w budynku

Poniżej przedstawiamy jak wyglądają wskaźniki po zastosowaniu naszych ekologicznych rozwiązań.
Prezentowane dane przedstawione są w czasie rzeczywistym.

20 °C

temperatura
na zewnątrz

24 °C

temperatura
wewnątrz budynku

513 W/m2

Nasłonecznienie

Bieżący pobór mocy

-13kW

moc ze źródeł
kopalnych

6kW

moc ze źródeł
odnawialnych

Łączny pobór energii ze źródeł odnawialnych w 2023

83235kWh

Łączny pobór energii ze źródeł nieodnawialnych w 2023

236549kWh

Produkcja energii z instalacji fotowoltaicznej

41308kWh

Produkcja energii z pompy ciepła (chłód)

3453kWh

Produkcja energii z pompy ciepła (grzanie)

38474kWh

Produkcja energii z kotła gazowego

151415kWh

Pobór energii elektrycznej z sieci

85134kWh

Odwiedź nasz showroom i znajdź rozwiązania dla siebie

ECO-TEAM SP. Z O. O. SP. K.
ul. Niemodlińska 81
45-940 Opole

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

    lub zadzwoń

    • 34 343 02 80