Odnawialne źródła energii

Misja

Odnawialne źródła energii niosą ze sobą ważną misję - chronić naszą planetę, ograniczać emisje gazów cieplarnianych i dążyć do zrównoważonej przyszłości. Dzięki nim możemy zmniejszyć naszą zależność od paliw kopalnych i przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego dla przyszłych pokoleń.

To także szansa na tworzenie nowych miejsc pracy i rozwijanie innowacyjnych technologii, które wpłyną na nasze życie i zdrowie naszej planety.

Zapewniamy:

  • Innowacyjne rozwiązania ekologiczne
  • Realne możliwości oszczędzania
  • Intuicyjną obsługę
  • Najwyższej jakości urządzenia

Obsługa klienta, czyli podniesienie komfortu zakupów.

W Eco-team świadczymy usługi związane z odnawialnymi źródłami energii. Znajdziecie u nas m.in.: pompy ciepła, panele fotowoltaiczne czy klimatyzację. W pracy stawiamy na ekologiczne rozwiązania i wysoką jakość świadczonych usług. Nasi specjaliści to wysoko wykwalifikowane osoby doskonale znające się na swojej pracy. Proponują indywidualne rozwiązania dostosowane do projektu domu bądź mieszkania.

Zobacz i poczuj dobrą energię.

Oferujemy wiedzę i inżynierskie doświadczenie specjalistów – działalność firmy oparliśmy na ekologicznych rozwiązaniach przeznaczonych do każdego domu. Wśród nich znajdziesz instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła – nasz wachlarz usług obejmuje kompleksową realizację inwestycji włącznie z pozyskaniem źródeł finansowania. Zawsze dopasowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Tutaj dzielimy się wiedzą i przeprowadzamy klienta przez proces zakupowy. Badamy jego potrzeby, prezentujemy konkretne rozwiązania i produkty. Od samego początku wszystkie przedsięwzięcia wspierane są przez specjalistów, którzy proponują kilka rozwiązań dostosowanych do obecnego stanu. Projektowane innowacje są w pełni zgodne z oczekiwaniami użytkowników.

Eco-team w Opolu

Skontaktuj się z naszymi specjalistami w Opolu. Nasi doradcy zapytają o Twoje potrzeby oraz zaproponują odpowiednie rozwiązania.

Co zobaczysz?

Zapraszamy na prezentację na temat tego, co możesz zobaczyć LIVE! w naszej siedzibie w Częstochowie przy ul. Jagiełły 60. Nasz showroom, czyli miejsce, gdzie dokonuje się wyborów ważnych dla Ciebie i środowiska, otwiera przed Tobą drzwi. Zajrzyj do nas! Niech ten film będzie przedsmakiem udanej wizyty.

Wskaźniki instalacji w budynku

Poniżej przedstawiamy jak wyglądają wskaźniki po zastosowaniu naszych ekologicznych rozwiązań.
Prezentowane dane przedstawione są w czasie rzeczywistym.

1 °C

temperatura
na zewnątrz

22 °C

temperatura
wewnątrz budynku

0 W/m2

Nasłonecznienie

Bieżący pobór mocy

5kW

moc ze źródeł
kopalnych

4kW

moc ze źródeł
odnawialnych

Łączny pobór energii ze źródeł odnawialnych w 2024

104038kWh

Łączny pobór energii ze źródeł nieodnawialnych w 2024

279795kWh

Produkcja energii z instalacji fotowoltaicznej

49169kWh

Produkcja energii z pompy ciepła (chłód)

3453kWh

Produkcja energii z pompy ciepła (grzanie)

51415kWh

Produkcja energii z kotła gazowego

174118kWh

Pobór energii elektrycznej z sieci

105678kWh

Odwiedź nasz showroom w Częstochowie

ECO-TEAM SP. Z O. O. SP. K.
ul. Władysława Jagiełły 60
42-202 Częstochowa

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

    lub zadzwoń

    • 34 343 02 80