Dla kogo

Główne założenia

W 2017 r. nasza firma zrealizowała kompleksową instalację paneli fotowoltaicznych dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej. 

Wykorzystują one ogniwa krzemowe, a przy tym nie generują szkodliwych gazów, odpadów ani hałasu co jest ważne w tego typu placówkach.

Zakres prac

  • Opracowanie projektu
  • Opracowanie bieznesplanu dla inwestycji
  • Doradztwo przy wyborze odpowiednich urządzeń
  • Wdrożenie instalacji

 

Proces realizacji

Wdrożenie instalacji rozpoczęło się 24 sierpnia 2017 roku, a zakończyło 31 sierpnia 2017 roku.
W ciągu tygodnia nasza firma opracowała projekt oraz biznes plan dla inwestycji. Doradziła przy wyborze odpowiednich urządzeń, przygotowała instalację fotowoltaiczną, zamontowała oraz zadbała o prawidłowe funkcjonowanie paneli na długie lata. Należy bowiem pamiętać, że instalacje fotowoltaiczne cechują się wysoką trwałością i odpornością na czynniki środowiskowe, a do tego podnoszą wartość nieruchomości. Ich żywotność wynosi do 30 lat, co jest dużym atutem. Ponad to są proste w montażu oraz obsłudze, co szczególnie ważne w tego typu placówkach.

Powierzchnia prac

Instalacja fotowoltaiczna zajmuje powierzchnię 34,7 metrów kwadratowych, a mimo to na dachu zostało bardzo dużo miejsca na przyszłe plany i realizacje. Łączna moc instalacji fotowoltaicznej to 28,6 kWp.

Więcej zdjęć

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

    lub zadzwoń

    • 34 343 02 80