Mieszkasz na terenie miasta Bytom? Teraz możesz liczyć na unijne dofinansowanie do instalacji OZE w swoim domu. Projekt dotyczy montażu paneli fotowoltaicznych, solarnych, pomp ciepła, kotłów na biomasę oraz wszystkich elementów sterujących.

Łączna wartość wszystkich grantów przeznaczonych dla mieszkańców miasta Bytom to aż 23 000 000 zł. Skorzystaj z dotacji i postaw na nowoczesne, ekologiczne rozwiązania, które pozwolą Ci zaoszczędzić energię, płacić niższe rachunki za prąd, zrezygnować z paliw kopalnych oraz przysłużyć się środowisku.Ponad 23 000 000 zł grantu na proekologiczne, przydomowe instalacje OZE

Jeśli zamierzasz zainwestować w rozwiązania OZE, teraz jest na to doskonała okazja. W ramach unijnego projektu możesz otrzymać dofinansowanie na budowę przydomowej, proekologicznej instalacji OZE lub całego systemu instalacji OZE, łącznie z elementami sterującymi.

Wystarczy, że jesteś właścicielem nieruchomości znajdującej się na terenie miasta Bytom. Suma dotacji wynosi 23 000 000 zł. Obejmuje ona zwrot kosztów za zakup, dostawę i montaż instalacji OZE w gospodarstwie domowym.Projekt:

Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na miasta Bytom

Celem projektu unijnego przeznaczonego dla miasta Bytom jest poprawa jakości powietrza na postindustrialnym terenie Śląska poprzez inwestycję w odnawialne źródła energii. W ramach projektu udzielane są dofinansowania na budowę przydomowych systemów OZE. Jako mieszkaniec tej gminy możesz skorzystać z dotacji i zmodernizować swoje gospodarstwo domowe.
Maksymalne dofinansowanie może pokryć aż do 85% kosztów związanych z inwestycją OZE. W praktyce wygląda to tak, że jako grantobiorca płacisz za inwestycję ze swoich środków, a następnie otrzymujesz refundację poniesionych kosztów.

Jak skorzystać z dofinansowania do fotowoltaiki i pomp ciepła w ramach grantu 2024?

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat unijnego dofinansowania na instalację OZE, należy w pierwszej kolejności odwiedzić właściwy dla miejsca zamieszkania urząd gminy. Jako mieszkaniec miasta Bytom tam właśnie powinieneś szukać organu zajmującego się wnioskami. Na miejscu warto skontaktować się z osobami zajmującymi się unijnymi dotacjami przeznaczonymi dla mieszkańców gminy.


Na pewno odpowiedzą one na wszystkie Twoje pytania i pomogą przygotować wniosek o dofinansowanie. Następnie, po sporządzeniu wniosku o dofinansowanie wystarczy, że złożysz go osobiście w urzędzie gminy lub online.

Rzetelni, doświadczeni wykonawcy instalacji OZE

Gmina nie narzuca Ci konkretnego wykonawcy instalacji, tak więc wybór należy wyłącznie do Ciebie. Nie warto zlecać wykonanie tak skomplikowanej instalacji pierwszemu lepszemu wykonawcy, lecz postawić na firmę z doświadczeniem. Taką jak Eco-Team. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy od 10 lat działają w branży OZE i wyróżniają się indywidualnym podejściem do każdej inwestycji.Projekt realizujemy kompleksowo – od momentu wizji lokalnej i audytu, aż po uruchomienie instalacji. Z nami wiesz, że jesteś w dobrych rękach, a cały proces budowy jednostek OZE przebiegnie sprawnie i zakończy się sukcesem.Skontaktuj się z nami przez formularz lub zadzwoń, by poznać naszą ofertę.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie
Jeśli nie wiesz, które urządzenia wybrać, by działały najskuteczniej i efektywnie, skontaktuj się z nami. Specjalista z Eco-Team przeprowadzi wizję lokalną, wykona pomiary, przygotuje kosztorys. Po jego akceptacji podpiszemy umowę i zamontujemy wszystkie elementy instalacji, przeprowadzimy też pierwsze uruchomienie.

    lub zadzwoń


    Odwiedź nasz showroom i znajdź rozwiązania dla siebie

    ECO-TEAM SP. Z O. O. SP. K.
    ul. Wł. Jagiełły 60
    42-202 Częstochowa