Koordynator ds. realizacji instalacji fotowoltaicznych (praca stacjonarna)

Opis stanowiska:

  • planowanie i nadzór nad realizacjami montaży instalacji fotowoltaicznych
  • aktualizacja i wprowadzanie zmian w grafiku realizacji
  • pomoc i doradztwo techniczne klientowi w doborze odpowiednich rozwiązań technicznych
  • przygotowanie ofert dla klienta indywidualnego
  • przygotowywanie zamówień (dobór właściwych elementów instalacji)
  • analiza i weryfikacja rozwiązań technicznych
  • współpraca z handlowcami oraz pozostałymi działami spółki
  • pozyskiwanie nowych ekip montażowych
  • opieka nad instalatorami współpracującymi ze spółką

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy swojej i podległego zespołu
  • doświadczenie w branży OZE
  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej
  • utrzymywanie wysokich standardów obsługi Klientów
  • motywacja i zaangażowanie
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na odnawialne źródła energii
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę lub w formie B2B
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • miłą atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przy wysyłaniu CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Wyślij zgłoszenie

    Pliki muszą mieć mniej niż 6 MBDozwolone typy plików: gif jpg png tif txt rtf pdf doc docx odt xls ods xml avi mov.