O Showroomie

Misja

Nowoczesne ogrzewanie to nic innego jak wykorzystanie energii zakumulowanej w gruncie, wodzie czy powietrzu. Nasz Showroom jest miejscem, w którym zobaczysz jak działają nowoczesne systemy grzewcze oraz zasięgniesz porady najlepszych specjalistów.

Stworzenie Showromu to urzeczywistnienie naszej misji.

Co pokazujemy?

  • Ekologiczne rozwiązania
  • Realne oszczędności
  • Intuicyjna obsługa
  • Urządzenia najlepszej jakości

Obsługa klienta, czyli podniesienie komfortu zakupów.

Przychodząc do nas zobaczysz nie tylko katalog z produktami, ale sprzęt, który działa i w Twoim domu będzie służyć przez długi czas! Ostatnie lata pokazały nam, że ekologia i dbanie o środowisko są naszą wspólną odpowiedzialnością. Tym bardziej cieszy nas wzrost świadomości w tym temacie. Chcąc wspierać ten kierunek stworzyliśmy miejsce, które daje nam możliwość kompleksowej obsługi klientów, edukacji, informacji i wymiany doświadczeń. Instalacje prezentowane w naszym Centrum Energii Odnawialnej to działające urządzenia oraz specjalne liczniki, które pozwalają na bieżąco śledzić poziom produkcji i zużycia energii, którą pozyskujemy z natury.

Zobacz i poczuj dobrą energię.

Głównym celem naszych działań było stworzenie miejsca, które pomoże klientowi podjąć decyzję zakupową. Wierzymy, że możliwość zobaczenia na własne oczy oraz sprawdzenie co i jak może działać w domu klienta jest realną pomocą w jej podejmowaniu. Tutaj dzielimy się wiedzą i przeprowadzamy klienta przez proces zakupowy. Badamy jego potrzeby, prezentujemy konkretne rozwiązania i produkty. Eksperci pracujący w Centrum Energii Odnawialnej są zawsze w gotowości odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz wątpliwości, pokazać i omówić system montażu, przeanalizować liczby i rzeczywiste oszczędności płynące z inwestycji.

Społeczna odpowiedzialność biznesu.

Aby nie być gołosłownym, dbanie o środowisko zaczęliśmy od siebie. Centrum Energii Odnawialnej nie jest tylko ekspozycją produktów, ale centrum zasilania całej firmy! Miejsce naszej pracy codziennie zużywa sporą ilości energii, którą możemy wytwarzać bez wsparcia zewnętrznych dostawców. Te XXXX m2 powierzchni jest całkowicie samowystarczalne! Naszą wizją przyszłości jest świat, w którym wielkie hale produkcyjne napędzane są właśnie w taki sposób. Chcąc być dobrym przykładem i inspiracją dla innych przedsiębiorstw zaczęliśmy od siebie. Nasza filozofia działania nie tylko przyczynia się do polepszenia kondycji środowiska, ale też gwarantuje realne oszczędności. Marzy nam się tętniący życiem showroom, w którym ludzie spotykają się i wymieniają informacje na temat odnawialnych źródeł i energii z natury, czyli przyszłości wszystkich nas.

Wskaźniki instalacji w budynku

Poniżej przedstawiamy jak wyglądają wskaźniki po zastosowaniu naszych ekologicznych rozwiązań.
Prezentowane dane przedstawione są w czasie rzeczywistym.

15c

temperatura
na zewnątrz

24c

temperatura
wewnątrz budynku

179 W/m2

Nasłonecznienie

Bieżący pobór mocy

3kW

moc ze źródeł
kopalnych

5kW

moc ze źródeł
odnawialnych

Łączny pobór energii ze źródeł odnawialnych w 2019

10036kWh

Łączny pobór energii ze źródeł nieodnawialnych w 2019

5515kWh

Produkcja energii z instalacji fotowoltaicznej

5595kWh

Produkcja energii z pompy ciepła (chłód)

3325kWh

Produkcja energii z pompy ciepła (grzanie)

1116kWh

Produkcja energii z kotła gazowego

2399kWh

Pobór energii elektrycznej z sieci

3115kWh

Odwiedź nasz showroom i znajdź rozwiązania dla siebie

ECO-TEAM SP. Z O. O. SP. K.
ul. Wł. Jagiełły 60
42-202 Częstochowa

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

lub zadzwoń

  • +48 883 222 744